Klubmodul henter siden
Juleafslutning på Morzybitten
Vejledning
1. Er det første gang du tilmelder dig? Så skal du oprette en profil her  Opret profil
2. Ellers skal du logge ind for at tilmelde dig.
Hej walkere og løbere 🥳

Vi er tre medlemmer, der er gået sammen om at lave et socialt klubarrangement, hvor bevægelse – udover dans 😉 – ikke er påkrævet.
(Det kan dog fint kombineres med lidt motion tidligere på dagen 😄) Her tænker vi en 5 til 8 km. Tur fra klubben kl. 9.00 og så hjem og gøre klar til aftens hygge 😉

📅 Lørdag d. 7.11 kl. 18.00
📍 Morzybitten

Her inviterer vi til en hyggelig form for juleafslutning med god mad, livemusik og masser af socialt samvær 🎄🎶

For egenbetaling på 250 kr. får du:
🍽️ Juleanretning
🎵 3 timers livemusik
🥂 En festlig aften i godt selskab

Der er kun plads til 50 deltagere, da det er det, Morzybitten kan rumme – så her gælder først til mølle-princippet 😊

Tilmeldingen er bindende (betaling refunderes ikke ved afbud), men pladsen kan naturligvis gives videre, hvis der er venteliste.

Klubben er ikke økonomisk involveret i arrangementet.

Vi håber virkelig på opbakning til et lidt anderledes arrangement – lidt i stil med onsdagsklubben, bare i nye og festlige rammer 🎅🤶

Tilmelding skal ske på Atleticas hjemmeside senest d. 30.8

Festlige hilsner
Susanne, Jesper & Torben 🤶🎅🎅
Tilmeldte
45 /50
Tilmeldingsfrist
30.08.2026
Tidspunkt
07.11.2026 kl. 18.00 - 07.11.2026 kl. 21.00
Sted
Morzybitten
Pris
250,00 kr.
Atlética   Fussingvej 65   8700 Horsens